Üsküdar Üniversitesi
Bizi Arayın

Yönetimin Mesajı

Yönetimin Mesajı

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’ndeyiz…

Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji ve Bağımlılık alanında 19 yıldır pek çok ilke imza atarak danışanlarımıza hizmet vermenin haklı sevincini yaşıyoruz. Multidisipliner yaklaşımımızı bir adım ileriye taşıdık.

Böylece Nöropsikiyatride özel dal hastanesi olarak çıktığımız yolculuğumuza, daha kapsamlı hizmet ve teknoloji donanımına sahip, önceki birikimlerimize ilave olarak Beyin alanına odaklı Genel Hastane imkânları ve ek 10 branş ile yolumuza devam ediyoruz.

Danışanlarımızın ihtiyaçlarını ve konforunu ön planda tuttuğumuz hastane işletmeciliği anlayışımızı çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşullarda sunmak üzeri bitişik yeni binamızda yeni kliniklerle hizmete başladık.

 Beyin Hastanesi olarak, teknolojik alt yapımız ve uzman kadromuz ile tam teşekküllü bir tanı ve tedavi merkezi hizmeti sunmaktayız.

Hastanemizde, bağımsız akredite kuruluş tarafından onaylanan 1A Ultra Clean ameliyathane donanımıyla, bütün branşlarda cerrahi operasyonları asiste eden üstün teknolojik alt yapı imkanları mevcuttur. 

Robotik cerrahiden, Tümör, Omurilik ve Anevrizma cerrahisine, Parkinson, OKB, Depresyon ve Epilepsi’de uygulanan pil ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verildiği, biri 1A diğeri 1B olmak üzere 2 laminar flow üniteli dijital ameliyathane ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım birimi Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilmektedir.

. Otizm tedavisinde ‘Duyu Bütünleme Kliniği’miz ilginizi çekecektir.

Daha çok branşta, daha fazla yatak kapasitemiz, genişleyen ekibimizle ve teknolojinin son imkânları ile donattığımız, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'ndeyiz.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Yönetim Kurulu Başkanı
27.03.2017