npistanbul.com
JCI
ISO 9001:2008
Dalgalanan Türk Bayrağı

Ödüllerimiz

npistanbul

Tedavi Amaçlı Müzik

Terapötik amaçla müzik ilk defa 14.yy’da Bimarhanelerde kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi psikiyatristlerinden Prof.Dr. Nevzat Tarhan, müziği terapötik amaçla kullanmaya devam etmiştir ve hastaların tedavisinde müziğin kullanımının halen faydalı olduğunu göstermiştir.

9 Aralık 2007’de ise İstanbul Cevahir Otel’de gerçekleştirilen Yıllık Amasya Derneği toplatısında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi, Türk Müziğinin tedavide kullanılmasına katkıları nedeniyle “Altın Amasya Elması” ödülünü almıştır.

npistanbul

Hasta Güvenliği En İyi Uygulama Ödülü

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) ve Hasta Güvenliği Derneği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 05.03.2009 tarihli toplantıda NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi, Ambulansla Psikiyatrik Hasta Alım ve Nakli konusundaki çalışmalarından dolayı “Hasta Güvenliği En İyi Uygulama Ödülü”ne layık görülmüştür.

Toplumsal Bilinirliğimiz

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve meslektaşları 12-13 Eylül 1991’de Amsterdam’da düzenlenen 4. Uluslararası Zararlı Dürtüler ve Dürtü Kontrolü Sempozyumu’nda Organizasyon Komitesi tarafından “En İyi Bilimsel Araştırma" ödülüne layık görüldüler.