npistanbul.com
JCI
ISO 9001:2008
Dalgalanan Türk Bayrağı

NPAMATEM Servisler

Servisimiz

AMATEM servisimiz 2011 yılından bu yana NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bünyesinde ayrı bir birim olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimizde daimi olarak görev yapmakta olan 3 psikiyatrist, 4 psikolog, 9 sağlık memuru, 1 sosyal hizmet uzmanı, 4 sağlık güvenlik personeli ile 2 tıbbi sekreterimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk nöropsikiyatri hastanesinde açılmış olan NPAMATEM Birimi hastalarına güvenli ve konforlu bir ortamı aynı anda sunma amacındadır.

Servisimizde suit, tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere üç tip oda bulunmaktadır. Hastalarımızın kendilerini evinde hissedebilmeleri sağlayabilmek amacıyla servisimizin odaları ev, koridorları sokak havasında tasarlanmıştır. Her bir odada TV, buzdolabı, kıyafet dolabı, banyo bulunmaktadır. Odalardaki her şey hastalarımızın güvenliği ve konforu için en ufak detayına kadar düşünülmüştür. Bunun yanı sıra hastalarımız, ortak paylaşım alanı olarak kullanılan ve günün büyük bir kısmını geçirdikleri gündüz salonunda bulunan televizyon, playstation, langırt masası, spor bisikleti ile diledikleri gibi vakit geçirme olanaklarına sahiplerdir.

Fiziksel güvenlik uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgiye https://npistanbul.com/fiziksel-guvenlik  adresinden ulaşabilirsiniz.

NPAMATEM Servisler

NPAMATEM Servisler 2